HGR Sales Team

Vajuta e-posti aadress võtke HGR Müügiesindaja.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Müügiesindaja

Telefon:
216-906-4002
(866) 447-7117 ext. 239

E-mail:
jdonnelly@hgrinc.com

Kontakt (nimi Müügiesindaja)



Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Sinu sõnum*

Frank Villa
Frank Villa
Bi-lingual Müügiesindaja

Telefon:
216-905-0060
(866) 447-7117 ext. 230

E-mail:
FVilla@hgrinc.com

Kontakt (nimi Müügiesindaja)



Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Sinu sõnum*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Müügiesindaja

Telefon:
216-630-5692
(866) 447-7117 ext. 228

E-mail:
apringle@hgrinc.com

Kontakt (nimi Müügiesindaja)



Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Sinu sõnum*

Nicole Foster
Nicole Foster
Müügiesindaja

Telefon:
216-386-6634
(866) 447-7117 ext. 212

E-mail:
nfoster@hgrinc.com

Kontakt (nimi Müügiesindaja)



Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Sinu sõnum*

DB
DB
Müügiesindaja

Telefon:
216-906-0169
(866) 447-7117 ext. 229

E-mail:
dburzanko@hgrinc.com

Kontakt (nimi Müügiesindaja)



Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Sinu sõnum*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Müügiesindaja

Telefon:
216-970-4940
(866) 447-7117 ext. 210

E-mail:
pgasparro@hgrinc.com

Kontakt (nimi Müügiesindaja)



Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Sinu sõnum*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Müügiesindaja

Telefon:
216-906-9356
(866) 447-7117 ext. 209

E-mail:
tom@hgrinc.com

Kontakt (nimi Müügiesindaja)



Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Sinu sõnum*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Müügiesindaja

Telefon:
216-906-3273
(866) 447-7117 ext. 240

E-mail:
mmichaels@hgrinc.com

Kontakt (nimi Müügiesindaja)



Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Sinu sõnum*

Steve Fischer
Steve Fischer
Müügiesindaja

Telefon:
216-906-2755
(866) 447-7117 ext. 231

E-mail:
steve@hgrinc.com

Kontakt (nimi Müügiesindaja)



Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Sinu sõnum*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Müügijuht

Telefon:
(866) 447-7117
E-mail:
jfrischkorn@hgrinc.com

Ei ole müügiesindaja?

Palun pöörduge müügijuht Jon Frischkorn.

Kontakt (nimi Müügiesindaja)







Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Eseme number
Sinu sõnum*

Kontakt (nimi Müügiesindaja)







Sinu nimi*
Sinu e-maili aadress*
Kinnita oma E-maili aadress*
Sinu telefoninumber
Ettevõtte nimi
Eseme number
Sinu sõnum*